niedziela, 24 lutego 2013

"Wychowajmy ich" w reżyserii Sylwestra Biragi z Teatru Druga Strefa omawia Bartłomiej Miernik


2 komentarze:

 1. Witam, jako zupełnie świeżutka obserwatorka poczynań prześwietnych komentatorów.
  Blog wypatrzyłam na Fb, i bardzo się ucieszyłam. Nie wiele dziś recenzji teatralnych przedsięwzięć krąży, nie tylko po sieci. Bo, nie wiem co. Asekuranctwo, niechęć, lenistwo, brak własnego zdania.
  Poczytałam sobie 'tu' to i owo, akceptuję, od razu 'wpuściłam sobie' w czytnik i zapisałam się do obserwatorów.
  Piszę o Zygmuncie Moliku, aktorze Teatru "Laboratorium" Grota, autorze unikatowej Metody impostacji głosu zwanej "Głos i Ciało"/Voice and Body oraz o kulturze Wrocławia w osmozie z tymże teatrem; a nie mało tej osmozy. Ale, co się u mnie najchętniej czyta? Recenzje. Nie ważne, czy wiem co czynię, jak się ma mój ogląd teatralnego świata do uczonej rzeczywistości; piszę co jakiś czas impresje/recenzje z tego co widziałam i odczułam, a tzw. naród to właśnie chce czytać.
  Miło mi niezmiernie, że i Wam się chce i nie boicie się, że sfrustrowany artysta gotów wam podbić oko a uczone gremia (którym nie chce się nawet burknąć cokolwiek) ustawią was w kącie, jako zgraję kompulsywnych ignorantów.
  Pozdrawiam, a gdyby okazało się, że namierzenie mnie nie jest proste (bo internauta ze mnie średnia), można zerknąć - i do mnie - na: ewamolik-zygmunt.blogspot.com. Blogger górą, hurra :) To hi, hi, cha, cha, to tak na dzień dobry, choć już północ :)

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuję za miłe słowa, nie omieszkam zaglądać na świetnie prowadzony blog! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń